שרותים שלי

השרותים של טוענת רבנית מירב וכסלר

טוענת רבנית חלוקת רכוש

פירוק שיתוף וחלוקת רכוש

למעשה הלכת השיתוף קובעת, כי כל רכוש בני הזוג ביחד או בנפרד שייך לשני בני הזוג במשותף. אלא אם קיים הסכם חלוקת רכוש הקובע אחרת, או כי הוכחה כוונת מי מבני הזוג שלא לחלוק נכס מסוים.
זוגות אשר נשאו לאחר שנת 74 חל חוק יחסי ממון הנקרא "איזון משאבים".
הסדר זה קובע חלוקת רכוש בגירושין, לפיו כל הרכוש שצברו בני הזוג במהלך חייהם המשותפים הינו משותף לשניהם. אלא אם היתנו אחרת בהסכם ממון מבעוד מועד.

טוענת רבנית

נושא רגיש וכאוב. כאשר מערכות המשפט נאלצות לפלוש לתוך המרקם המשפחתי, הטעון במצבי פירוד תוך הבנה כי לא ניתן לכפות דברים שבלב. ולכן נאלצות מערכות המשפט לרוב לפעול בדרך חוזית ע"י הטלת קנסות וסנקציות.

טוענת רבנית חלוקת רכוש

גירושין

נישואין וגירושין בבית הדין מעיקרן לפי ההלכה היהודית. כאשר למצער גירושין טומנים בחובם לא אחת מחלוקות המשפיעות על כל מהלך הפירוד, פגיעה בילדים,
ועד סרבנות גט הן מצד הגבר הן מצד האישה.

גירושין

טוענת רבנית

נישואין וגירושין בבית הדין מעיקרן לפי ההלכה היהודית, כאשר למצער גירושין טומנים בחובם לא אחת מחלוקות המשפיעות על כל מהלך הפירוד, פגיעה בילדים,…
ועד סרבנות גט הן מצד הגבר הן מצד האישה.

פירוק שיתוף וחלוקת רכוש

טוענת רבנית חלוקת רכוש

למעשה הלכת השיתוף קובעת, כי כל רכוש בני הזוג ביחד או בנפרד שייך לשני בני הזוג במשותף, אלא אם קיים הסכם חלוקת רכוש הקובע אחרת, או כי הוכחה כוונת מי מבני הזוג שלא לחלוק נכס מסוים.
זוגות אשר נשאו לאחר שנת 74 חל חוק יחסי ממון הנקרא" איזון משאבים" כאשר הסדר זה קובע חלוקת רכוש בגירושין, לפיו כל הרכוש שצברו בני הזוג במהלך חייהם המשותפים הינו משותף לשניהם, אלא אם היתנו אחרת בהסכם ממון מבעוד מועד .

ניכור הורי

טוענת רבנית חלוקת רכוש

נושא רגיש וכאוב, כאשר מערכות המשפט נאלצות לפלוש לתוך המרקם המשפחתי, הטעון במצבי פירוד תוך הבנה כי לא ניתן לכפות דברים שבלב,ולכן נאלצות מערכות המשפט לרוב לפעול בדרך חוזית ע"י הטלת קנסות וסנקציות.

× איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן